Monthly Archives: Wrzesień 2014

DJ Przemek!

Sobacza dola z taką psią pogodą! Jeśli Wam już to pieskie życie na początku jesieni dogryzło, pomocną łapę może podać tylko Reksio i jego Pan! Przed Wami DJ Przemek!

17:00-18:00 Praktyka
18:00-21:30 Milonga
Wstęp:
Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (do 19:00 – 10 zł)
z kartą caminito – 5
Zapraszamy!

  http://credit-n.ru/offers-zaim/lime-zaim-zaymi-online.html

Atomówki w listopadzie!

 

Z  neutrinowa energią i atomowym zapałem mamy zaszczyt zaprosić na nowe cząsteczkowe wiązania – listopadową edycję atomówek. Specjalnie dla Was trzy atomowe dziewczynki przygotowały ćwiczenia z tego, co najważniejsze i co najczęściej tańczymy na milongach. Casual tango, ale nie zabraknie mikrocząsteczkowych ozdobników i zabaw. Jak połączyć molekuły partnera i partnerki? Czym różni się neutronowa muzykalność partnerki od protonowej muzykalności partnera? Oto problemy, które zamierzamy rozwiązać. Za każdym razem trzy atomówki będą nieustraszenie rozszczepiać włos na czworo, atomowo inspirować, cząsteczkowo zachęcać.

Czekamy na Was w Townsville na Narbutta 14

Kasia Chmielewska

Magda Bochińska

Kasia Kosik

Terminarz:

Sobota 8 listopada; g. 18 – 21.15 (15 minut przerwy)

Niedziela 9 listopada; g. 13 – 15

Zapisy: caminito@o2.pl lub bezpośrednio u prowadzących zajęcia

Cennik:

Całość zajęć 160 zł

Zapraszamy!

Niech moc atomowych wiązań będzie z Wami! http://credit-n.ru/offers-zaim/moneza-online-zaym.html

DJ Radek w Comme Il Faut

Na cóż się zdadzą wszystkie analizy, wszystkie parafrazy, choćby nawet tak genialne i pobratymcze jak te, które mogłyby wyjść od nas ‒ nic nie jest w stanie oddać potęgi, czaru, wizji i snów Dj Radka.

Trzeba wniknąć w tajemnicę dźwięku jego, pamiętać o tym, że każdy ton jego, to nie oderwany symbol muzyczny, ale obnażone serce bijące, żywe z piersi wyrwane, trzeba pogrążyć się w bólach i cierpieniach wielkiego mistrza, trzeba wssać się w jego najtajniejszą głębię, aż obie dusze: didżeja i tancerza zleją się ze sobą, trzeba jednym słowem odczuwać muzykę poza muzyką, odczuwać metamuzycznie.

Jest to uczucie, jak gdyby się czuł wyzwolony, jakby nareszcie głęboko odetchnął po długim meczu siatkówki, jakby się z duszy jego zbierała delikatna jak nić pajęcza membrana, uczucie, jak gdyby z jesiennych pól zbiegały i roztapiały się mgły, a ponad dymiącą, szronem pokrytą połacią  Marymontu, powstawało słońce w zimnym i jasnym majestacie.

Klub Cocodeoro Potocka 14

17:00-18:00 Praktyka

18:00-21:30 Milonga

Wstęp:
Praktyka 10 zł

Milonga 15 zł (do 19:00 – 10 zł)

z kartą caminito – 5

Zapraszamy!

http://credit-n.ru/offers-zaim/turbozaim-zaimy-online-bez-otkazov.html

Nelson Pino i Furor de Tango na rozpoczęcie sezonu! DJ Mateusz

15 października mamy zaszczyt zaprosić Państwa na nadzwyczajny koncert i niecodzienną milongę z muzyką na żywo. Tego wieczoru wystąpi legenda tanga argentyńskiego, Nelson Pino z Urugwaju, który właśnie odbywa swoje tournée po Europie. Nelson Pino śpiewał w najznamienitszych salach koncertowych i teatrach we Francji, Niemczech, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz w Ameryce Południowej. Niezwykła kultura i intuicja muzyczna, porywająca ekspresja i interpretacja sprawiają, że koncerty tego śpiewaka stają się niezapomnianym przeżyciem, pozwalają przenieść się na chwilę do złotej ery tanga i posmakować klimatu tamtego czasu.

Po koncercie zapraszamy na milongę. Do tańca przygrywać będzie uwielbiany i kochany przez wszystkich Furor de Tango, gwiazda licznych imprez tangowych w Polsce. Zespół zagra w składzie: Andres Martorell – śpiewak tanga tradycyjnego z Urugwaju;  Piotr Kossowski – pasjonat tanga, aranżer i pianista z Warszawy oraz Jan Woźniak – warszawski nauczyciel tanga i entuzjasta gry na kontrabasie.

DJ wieczoru:  Mateusz Kwaterko

Koncert objęty patronatem Ambasady Urugwaju

Dom Zabawy i Kultury DZIK

Belwederska 44A, Warszawa

15 października, godzina 20

Wstęp: 30 zł

Zapraszamy serdecznie

Katarzyna Chmielewska, Mateusz Kwaterko http://credit-n.ru/blog-single-tg.html

DJ Joanna

Czas powrócić do klasyki: veni, vidi, vici, co się wykłada: przyjechała, oblukała wszystko jak trzeba i zagrała tak, że nam kopyta odpadły! DJ Joanna Wrocławska prosto z compadre wyląduje w  progach comme il faut! No może jeszcze zawadzi o warsztaty, które prowadzą wspólnie z Boskim Piotrem!

Klub Cocodeoro Potocka 14

17:00-18:00 Praktyka

18:00-21:30 Milonga

Wstęp:
Praktyka 10 zł

Milonga 15 zł (do 19:00 – 10 zł)

z kartą caminito – 5

Zapraszamy! http://credit-n.ru/oformit-kredit-online.html

6-7 września Przyjemne z pożytecznym

Serdecznie zapraszamy na warsztaty weekendowe odświeżające i pogłębiające tangowe umiejętności. Czujecie, że w wakacje sporo zapomnieliście? Coś uciekło? Czujecie się niepewni? Chcecie się odpowiednio przygotować do nowego sezonu? Te zajęcia są dla Was!

Udowodnimy wam, że nauka może być przyjemna, a technika zabawna.

Zajmiemy się tym, co najważniejsze, postawą, chodzeniem, komunikacją w parze, elegancją i prostotą ruchu nawet w pozycjach kłopotliwych. Będziemy szlifować tangową technikę, jednocześnie ucząc się  sympatycznych i efektownych kroczków, którymi będziemy mogli zabłysnąć na każdej milondze.

Zajęcia mają charakter open level, rosnący poziom trudności sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy zarówno naszych uczniów, jak i tych, którzy nas jeszcze nie znają, a poznać by chcieli…

Zapisy w parach na adres: caminito@o2.pl lub telefonicznie: 691-52-45-57

Narbutta 14, sala teatralna,

sobota 6 września

godziny 17 – 19:30 (z krótką przerwą pośrodku)

niedziela 7 września

12.00 – 14:30 (z krótką przerwą pośrodku)

cena: 120 zł od osoby (w tym wstęp wolny na praktykę Comme il Faut w niedzielę o 17:00)

zapraszamy serdecznie!

http://credit-n.ru/zaymyi.html

DJ Cezary!

Mądrość września: każdy ma taki Rubikon, na jaki zasłużył.

Klub Cocodeoro Potocka 14

17:00-18:00 Praktyka

18:00-21:30 Milonga

Wstęp:
Praktyka 10 zł

Milonga 15 zł (do 19:00 – 10 zł)

z kartą caminito – 5

Zapraszamy! http://credit-n.ru/about.html

Kurs tanga dla absolutnie i całkowicie początkujących od 6 października 2014

Od 6 października 2014 zapraszamy na poniedziałkowe zajęcia z tanga dla zupełnie początkujących. Lekcje będą się odbywać w budynku  Teatralnym SP85 przy ul. Narbutta 14  w godzinach 19:45-21:15
Kurs trwa 4 miesiące.

Cena: 110 zł miesięcznie (4 lekcje)  lub 360 zł za całość  (16 zajęć – 80 złoty taniej przy tej formie opłaty!).
Zapisy oraz dodatkowe informacje na caminito@o2.pl;  691-52-45-57; 695-61-28-33
Zapisy zasadniczo w parach, ale przyjmujemy również zgłoszenia singli (w ograniczonym zakresie).
Uprzejmie prosimy o przynoszenie na zajęcia obuwia na zmianę. Zalecamy buty na podeszwie skórzanej lub zamszowej (więcej informacji na ten temat na pierwszych zajęciach). http://credit-n.ru/zaymyi-v-ukraine.html

ramówka caminito październik 2014 – styczeń 2015

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w Sali Teatralnej Szkoły Podstawowej przy ul. Narbutta 14. (por. zakładka „nasze miejsca”)


Poniedziałki (pierwsza lekcja 6 października)
19:45 – 21:15  GRUPA ZEROWA (kurs czteromiesięczny, 16 zajęć)
Zapraszamy na zajęcia z tanga dla początkujących i niezorientowanych, którzy żyją w przerażającej nieświadomości, czym są rozkosze ocho i sacady. Drodzy tancerze, wciągajcie i namawiajcie Waszych nietańczących przyjaciół, przekazujcie im informacje!


Wtorki (pierwsza lekcja 7 października)
19.35 – 21.05 Technika (dla pań i panów).  Zajęcia, na które można przychodzić solo. Tancerz bez techniki jest jak dom bez fundamentów i ryba bez roweru. Opanuj umiejętności, które sprawią, że twoje dalsze tangowe życie stanie się o wiele prostsze.

21.05 – 22.35 Zajęcia tematyczne z tanga dla średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Miesięczne (przeważnie) cykle poświęcone rozmaitym elementom tangowego języka, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego.  Gancha, sacady, colgady i volcady, volea, barridy, zabawy luźną nogą, enrosques, obroty… A  na sam początek, w październiku, taniec na małej przestrzeni, czyli jak sobie radzić, a nawet zabłysnąć , choćby na najbardziej zatłoczonej milondze.


Czwartki (pierwsza lekcja 2 października)

19.35 – 21.05 Grupa średniozaawansowana; od pół do półtora roku tańca. Opanowanie i szlifowanie tańca w objęciu, postawy, chodzenia po linii i po kole (również outside’ach), panowania nad rytmem,  podstaw muzykalności, komunikacji w parze. A do tego na okrasę podstawowe figury i nasze ulubione kroczki. Wszystko, czego potrzebujecie, żeby przejść do grupy zaawansowanej.

21.05- 22.35 Milonga od A do Y. Podstawy milongi, tańca, którego wielu tancerzy się boi, ze zgoła niezrozumiałych powodów! Tak naprawdę, gdy mamy już opanowane podstawy tangowej techniki, nauczyć się ładnie i przyjemnie tańczyć milongę jest bardzo prosto.  Wystarczy wam nasz (sławny już) czteromiesięczny kurs… i nieco praktyki później.

Prosimy o wcześniejsze zapisy mailem: caminito@o2.pl

Wszystkie zajęcia odbywają się w Sali Teatralnej szkoły, ul Narbutta 14

CENNIK

– GRUPA POCZĄTKUJĄCA!
Specjalna zniżka od „dilerów tangotykowych”
110 zł miesięcznie lub  360 zł za całość kursu (a więc 80 zł taniej niż w cyklu opłat miesięcznych). Wszyscy uczestnicy tego kursu otrzymają bezpłatnie „kartę Caminito” (wartą 50 zł i ważną przez rok)
Pozostałe zajęcia: za kurs 4-miesięczny 400 zł, za każdy miesiąc osobno 120 zł , 40 zł pojedyncza lekcja

Na zajęcia grupy początkującej można się też zapisywać bez pary (kto pierwszy ten lepszy).
Na inne zajęcia zasadniczo w parach.

Uwaga: zachęcamy do wykupywania pakietów, dwie lub trzy lekcje tygodniu to czysty zysk!

2 zajęcia w tygodniu 200 zł za miesiąc; 600 zł za cały cykl (4miesiące)

3 zajęcia w tygodniu 260 zł za miesiąc; 800 zł za cały cykl (4miesiące)

4 zajęcia w tygodniu 300 zł za miesiąc; 950 zł za cały cykl (4miesiące)

 

Karta „Caminito”, w cenie 50 zł, uprawnia do 20% zniżek na wszystkich naszych zajęciach, do 10% zniżki na organizowanych przez nas warsztatach z zagranicznymi parami i na 5 zł zniżki na niedzielnych praktykach i milongach „Comme il Faut”. Grupa początkująca i ci, którzy wybierają pakiety, dostają kartę caminito gratis.

Zapraszamy serdecznie! http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html