Monthly Archives: Kwiecień 2015

Czego nie ma w tym tygodniu?

Drogie i Drodzy w tym tygodniu nie będzie obu milong!! Tak tak, zapraszamy za tydzień do Dzika (6 maja) i dopiero 10 maja do comme il faut. Zajęcia odbywają się normalnie aż do czwartku. We czwartek (30 kwietnia) będzie tylko grupa średniozaawansowana. Nie ma zajęć z muzykalności i zajęć piątkowych. Wszystkich spragnionych lekcji i milong zapraszamy na majówkę!!!! 🙂

tango valsem od 21 maja!

Mili państwo, zapraszamy na seminarium tematyczne z walca. Przez 4 czwartkowe wieczory będziemy bawić się melodyjnie i przytupywać rytmicznie, płynąć i synkopować, fruwać po niebie i twardo stąpać po ziemi. Lekko zarzucimy kilka efektownych figurek i w mozole rzeźbić będziemy nieznośną lekkość walca.

Zapraszamy w czwartki o 21.05, Narbutta 14

Startujmy 21 maja!
Zapisy (w parach) na adres: caminito@o2.pl
koszt całości: 120 zł, pojedyncza lekcja: 40zł,

zapraszamy!

DJ Luke! Uwaga! zaczynamy wszystko pół godziny wcześniej!

Bez buforów, bez hamulców i bez granic! A niech grzmią! Zagra dla Was DJ Luke! Perła didżejska, brylant milong, magiczny tanguero!
16:30-17:30 Praktyka
17:30-21:00 Milonga
Wstęp:
Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (do 18:30 – 10 zł) z kartą caminito – 5 Zapraszamy!

technika dla gości!!!

Dość już narzekania, że partnerka coś sknociła, a czegoś tam nie umie! Panowie, wszystko w naszym rękach, nogach i umiejętnościach. Zapraszam na miesięczną technikę dla panów: jak ćwiczyć, żeby wszystko wychodziło gładko, sprawnie, przyjemnie i bezboleśnie.

W programie: prawidłowa postawa, kruczki i sztuczki, tajniki prowadzenia, świadomość ciała, piwoty, dysocjacja (kiedy tak, a kiedy nie? Jaka dysocjacja? O co w tym chodzi?), ozdobniki (pique, enrosques, bolea, pozy) doskonalenie rytmiczne.

Termin: 4 kolejne poniedziałki od 11 maja

Godzina: 21.15

Cena 120 zł za cztery spotkania

40 zł pojedyncza lekcja (1h15)

sacadą w sacadę! wtorki od 5 maja

Zapraszamy we wtorek 5 maja na nowy cykl zajęć tematycznych. Damy upust swoim upodobaniom do sacady! Przed nami  sacady okazałe i drobne, najbardziej klasyczne i wyszukane! W obrocie i w pivocie, do przodu i wspak! Dla wszystkich i dla tych, którzy chcą zakosztować czegoś nowego,  i dla tych, którzy odczuwają przed nimi nabożny lęk!

Wtorek 05.05 Narbutta 14, sala Teatralna

Cykl czterech 1,5  godzinnych spotkań kosztuje 120 zł od osoby

Zapisy mailem: caminito@o2.pl

Marina i Ozgur tańczą w comme il faut. DJ MIchał

W niedzielę 19 kwietnia serdecznie zapraszamy do Comme il
Faut na milongę z pokazem Ozgura i Mariny!

Towarzyszyć im będzie Krakowski Mistrz Okulele Michał von Gabryś

Stawiennictwo obowiązkowe!!!

Coco de Oro, Potocka 14, wejście od strony Marii Kazimiery. 5 minut na piechotę od stacji metra Plac Wilsona lub Marymont.

Zapraszamy

17:00-18:00 Praktyka
18:00-21:30 Milonga

pokaz około 19.30

Wstęp:
Milonga 25 zł
Praktyka 10 zł

uwaga!!! 15 kwietnia nie będzie milongi DZiKu!!

15 kwietnia nie będzie milongi w DZiKu, zapraszamy serdecznie 22 kwietnia! DO zobaczenia!

12 kwietnia cifu nie będzie!

Z najwyższą przykrością musimy odwołać milongę comme il faut 12 kwietnia!!! Niestety klub jest tego dnia zajęty!! Ze zdwojoną serdecznością zapraszamy zatem 19 kwietnia! Przyjdźcie koniecznie podziwiać naszą ulubioną parę w akcji! Zatańczą Marina i Ozgur!

Uwaga!!!!

Zajęcia piątkowe (12 kwietnia) grupy początkującej ten jeden raz, wyjątkowo odbywają się w Szkole Tańca Riviera, Waryńskiego 12, parter, blisko metra politechnika. POra stała, godzina 20.15.

Zapraszamy!