Monthly Archives: Kwiecień 2016

Jak działamy w weekend majowy

Drogie i Drodzy,

zajęcia bez żadnych zmian toczą się również w piątek. Nie będzie niedzielnej milongi comme il faut (1 maja) oraz zajęć w poniedziałek i wtorek. W środę (4 maja) gościnny jak zawsze DZiK otwiera dla nas swoje podwoje!

Zapraszamy nieustająco na Tangową Majówkę w Karnitach, będzie się działo! http://credit-n.ru/offers-zaim/mgnovennye-zaimy-na-kartu-bez-otkazov-kredito24.html

DJ Justyna

Wrocław czy Berlin? Wszytkie dylematy znajdą swoje rozwiązanie: Dj Justyna w comme il faut!

16:30-17:30 Praktyka

17:30-20:50 Milonga

Wstęp:

Praktyka 10 zł

Milonga 15 zł (pierwsza godzina milo – 10 zł)

z kartą caminito – 5 http://credit-n.ru/offers-zaim/otlnal-microzaimi.html

sobota z Saską Kępą

Fundacja Partytura i Tango Mio serdecznie zapraszają na koncert polskich tang śpiewanych pt. „Tango na STO LAT Saskiej Kępy w Warszawie”, który odbędzie się 23 kwietnia 2016 r. o godz. 19.00 w Promie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23.
To będą polskie tanga na głos, akordeon i skrzypce. Koncert w swym charakterze będzie nawiązywał do obchodów stulecia przyłączenia Saskiej Kępy do Warszawy. Zostanie zilustrowany pokazem zdjęć ze starej Saskiej Kępy.
Na zakończenie koncertu ztańczymy dla Was, zapraszamy

Wstęp jest wolny.
Projekt jest współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy. http://credit-n.ru/offers-zaim/viva-dengi-credit.html

DJ Mateusz

Doświadczenie jako DJ zdobywał przez lata będąc uczestnikiem i wodzirejem wielu rodzinnych uroczystości. Dzięki nabytym umiejętnościom oraz profesjonalnemu zapleczu technicznemu i osobowemu doskonale sprawdza się jako wodzirej balów przedszkolnych w dowolnym zakresie wiekowym. Bez pudła realizuje wszystkie wytyczne, na żądania publiczności odpowiada z niegasnącym zapałem, zapuszcza co tam szanowna publika tylko chce!

Znakomity DJ podkreśla: „wesela zawsze były dla mnie prawdziwym wyzwaniem i inspiracją, na milongach gram w tym samym duchu, no może okolicznościowo więcej razy puszczam „Białego misia””.

Przypominamy! firma comme il faut zawsze szerokim frontem do klienta! Nie zastanawiaj się dłużej! Jeśli organizujesz spotkanie kółka nabożnych gospodyń, małe obżarstwo, imieniny Azorka, to koniecznie zadzwoń lub napisz. Tymczasem wpadaj do comme il faut!

 

16:30-17:30 Praktyka

17:30-20:50 Milonga

Wstęp:

Praktyka 10 zł

Milonga 15 zł (pierwsza godzina milo – 10 zł)

z kartą caminito – 5

  http://credit-n.ru/zaymi-na-kartu-blog-single.html