Monthly Archives: Sierpień 2016

DJ Justyna!

Skup się na najważniejszych obowiązkach! w niedzielę wbijaj do comme il faut. Najczystsze tango zagra dla Was DJ Justyna!

16:30-17:30 Praktyka
17:30-20:50 Milonga

Wstęp:
Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (pierwsza godzina milo – 10 zł)
z kartą caminito – 5 http://credit-n.ru/offers-zaim/zaymer-online-zaymi.html

technika dla pań! 8 – 9 października

uwaga! bardzo proszę o przyjście w luźnych niekrępujących ruchów strojach! zabranie ze sobą (do wyboru) maty do ćwiczeń/kocyka/ręcznika

 

Już w październiku zapraszam na technikę dla pań. Te warsztaty poświęcimy boleo. Zgłębiać będziemy tajniki równowagi, wewnętrznego krętu, dysocjacji, rozluźnienia nogi i jej kontroli. Zajmiemy się rozmaitymi sposobami prowadzenia boleos. Na tapecie boleos cyrkularne i liniowe, do przodu, do tyłu i jakich tylko wasze nogi zapragną! Drogie Panie, stwórzmy front wyzwolenia nóg, per boleo ad astra!

8- 9 października (sobota – niedziela)

6 godzin zajęć

sobota 18 – 21

niedziela 11-14

godziny mogą ulec nieznacznym zmianom

Zapisy solo na adres: caminito@o2.pl
Narbutta 14
Koszt całości: 120 zł http://credit-n.ru/kreditnye-karty-blog-single.html

Kurs tanga od zera!!!

Od 4 pażdziernika 2016 zapraszamy na wtorkowe zajęcia z tanga dla zupełnie początkujących. Lekcje będą się odbywać w budynku  Teatralnym SP85 przy ul. Narbutta 14  w godzinach 19:15-20:45 Jak trafić:

http://caminitopl.wordpress.com/2009/09/09/nowe-miejsce-lekcji/

Zajęcia potrwają cztery miesiące.

Cena: 110 zł miesięcznie (4 lekcje)  lub 360 zł za całość  (16 zajęć – 80 złotych taniej przy tej formie opłaty!).

Zapisy oraz dodatkowe informacje na caminito@o2.pl;  691-52-45-57; 695-61-28-33 Zapisy zasadniczo w parach, ale przyjmujemy również zgłoszenia singli (w ograniczonym zakresie).

Uprzejmie prosimy o przynoszenie na zajęcia obuwia na zmianę. Zalecamy buty na podeszwie skórzanej lub zamszowej (więcej informacji na ten temat na pierwszych zajęciach).

O nas: Tańczymy razem od 12 lat. Uczyliśmy się u najlepszych instruktorów w Polsce i w Europie. Pięciokrotnie wyjeżdżaliśmy już na intensywne, półtoramiesięczne, treningi do Buenos Aires, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach i lekcjach grupowych oraz prywatnych u najwybitniejszych mistrzów tanga. Od sześciu  lat prowadzimy w Warszawie regularne zajęcia kursowe i specjalne warsztaty na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy też warsztaty weekendowe w innych Polskich miastach (Kraków, Bielsko-Biała, Olsztyn), występowaliśmy  z pokazami i prowadziliśmy warsztaty na trzech międzynarodowych festiwalach tanga (Wilno, Ryga, Alghero na Sardynii). Co niedziela organizujemy milongę i praktykę Comme il Faut (obecnie w klubie Coco de Oro przy ul. Potockiej 14). Mateusz, jako tangowy DJ, puszczał też muzykę na największych festiwalach w Polsce, na sylwestrowej milondze we Wiedniu i na najlepszej milondze w Berlinie. Kasia prowadzi cieszące się wielką popularnością zajęcia z techniki dla kobiet.

http://credit-n.ru/kreditnye-karty.html

DJ MAteusz

Dziedziczki schedy po Canaro, rycerzy a nawet zakute łby uniemoralniamy bez zbędnych ceregieli! Kałczukowe damy mile widziane! Zagra werniksowy kawaler! DJ Mateusz. No to przyjdźcie!

16:30-17:30 Praktyka
17:30-20:50 Milonga

Wstęp:
Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (pierwsza godzina milo – 10 zł)
z kartą caminito – 5 http://credit-n.ru/trips.html

DZiK

Uprzejmie przypominamy, że w wakacje gramy o godzinę dłużej (do 23) Zapraszamy początkujących i nieśmiałych, lecz także dojrzałych, śmiałych i wytrawnych Do zatańczenia!

Belwederska 44A, start g. 20, Dom Zabawy i Kultury DZiK http://credit-n.ru/offers-zaim/bistrodengi-zaymi-online-nalichnymi.html

Maraton spontaniczny

Szanowni i Szanowne! W Warszawie dzieje się i dzieje, coraz więcej! Tym razem spontaniczny maraton daje niepowtarzalną okazję, żeby się napląsać! Wszystkie informacje w linku poniżej:

 

Spontan Tango Maraton

http://credit-n.ru/offers-zaim/ekapusta-besplatniy-zaim.html

DJ Wilk! 21 sierpnia!

Naadministrował się chłopak, nabiegał, nauśmiechał, naorganizował po same uszka. Żeby jednak przyznać mu tytuł  wilka – orkiesrty, brakuje nereczki na torcie: nie zagrał! Otóż to na niedzielnej milondze comme il faut DJ Wilk osiągnie pełnię! przychodźcie! milo 21 sierpnia należy do Wilka

16:30-17:30 Praktyka
17:30-20:50 Milonga
Wstęp:
Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (pierwsza godzina milo – 10 zł)
z kartą caminito – 5 http://credit-n.ru/offers-zaim/mgnovennye-zaimy-na-kartu-bez-otkazov-kredito24.html