Katowicka bomboncito z nami! 15 lipca

Z ogromną radością zapraszamy Was na ostatnią w tym sezonie Milongę Bomboncito w Katowicach. Z tej okazji organizatorzy przygotowali coś specjalnego … Po raz pierwszy w Polsce!
Sexteto Visceral z Buenos Aires!
będziemy mieki zaszczyt zatańczyć pokaz! i  poprowadzić ostatnie w tym sezonie seminarium Bomboncito (szczegóły wkrótce).
Zagra dla nas DJ Lechosław Hojnacki z Bielska-Białej!

Bilety wstępu na milongę:
– early bombon: 40zł przy zakupie biletów do 1 lipca ( zgłoszenia na adres: niesler.ola@gmail.com);
– przy wejściu na milongę: 50zł;
– dla uczestników seminarium: early bombon: 25zł;
– dla uczesntików seminarium przy wejściu: 35zł.

Termin: 15.07.2017 r., godz. 21.00 – 2.00

Miejsce: Centrum Kultury Śląskiej „Zgoda” w Świętochłowicach, ul. Krauzego 1, Świętochłowice

Poniżej kilka słów o zespole 🙂

Sexteto Visceral

Sexteto Visceral wystąpi w ramach European Tour 2017 wraz ze swoim nowym albumem „Milonga de mis amores”. Sexteto Visceral działa od 2011 roku i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na obecnej scenie tanga w Buenos Aires. Jego brzmienie stanowi syntezę kilku głównych stylów zintegrowanych w ramach nowego podejścia estetycznego i koncepcyjnego, acz z wielkim poszanowaniem dla interpretacji gatunku. Sextet cechuje wirtuozeria muzyków i zaangażowanie w ramach występów.

Sexteto Visceral wystąpi z programem złożonym z wielkich utworów autorstwa najbardziej rozpoznawalnych twórców w historii tanga – m.in. Troilo, Pugliese, D’Arienzo, Piazzolla oraz Salgán.

Sextet wydał dotychczas trzy albumy: Mordiendo el suelo (2013), Champagne Tango (2015) oraz Milonga de mis amores (2017). Jest też intensywnie zaangażowany w działalność na milongach oraz w teatrach Buenos Aires; brał udział w międzynarodowych festiwalach tanga w Edynburgu, Tuluzie, Bormes-les-Mimosas oraz Zurychu.

W składzie:

Francisco Ferrero: Pianino
Nicolás Maceratesi: Bandoneon
Javier Kase: Skrzypce
Cecilia Barrales: Wiolonczela
Mauro Paternoster: Gitara
Martín Wainer: Kontrabas
Hernán Fernández: Wokal http://credit-n.ru/ipoteka.html

Dodaj komentarz