Kurs zerowy od 6 marca!

Od  6 marca 2015 zapraszamy na piątkowe zajęcia z tanga dla (zupełnie) początkujących.

Lekcje będą się odbywać w budynku Teatralnym SP85 przy ul. Narbutta 14 w godzinach 20.15-21:45. Zajęcia potrwają do 3 lipca 2015.
Zapisy: caminito@o2.pl (nie wystarczy się kliknąć na fejsie!)

Zapisy zasadniczo w parach, ale przyjmujemy też singielki i singli (w ograniczonym zakresie)

Cena: 110 zł miesięcznie (4 lekcje) lub 360 zł za całość (16 zajęć – 80 złoty taniej przy tej formie opłaty!).

Zapisy oraz dodatkowe informacje na caminito@o2.pl; 691-52-45-57; 695-61-28-33

Uprzejmie prosimy o przynoszenie na zajęcia obuwia na zmianę. Zalecamy buty na podeszwie skórzanej lub zamszowej (więcej informacji na ten temat na pierwszych zajęciach).

O nas: Tańczymy razem od 11 lat. Uczyliśmy się u najlepszych instruktorów w Polsce i w Europie. Pięciokrotnie wyjeżdżaliśmy już na intensywne, półtoramiesięczne, treningi do Buenos Aires, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach i lekcjach grupowych oraz prywatnych u najwybitniejszych mistrzów tanga. Od sześciu lat prowadzimy w Warszawie regularne zajęcia kursowe i specjalne warsztaty na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy też warsztaty weekendowe w innych Polskich miastach (Kraków, Toruń, Bielsko-Biała, Olsztyn), występowaliśmy z pokazami i prowadziliśmy warsztaty na trzech międzynarodowych festiwalach tanga (Wilno, Ryga, Alghero na Sardynii). Co niedziela organizujemy milongę i praktykę Comme il Faut (obecnie w klubie Coco de Oro przy ul. Potockiej 14). Mateusz, jako tangowy DJ, puszczał też muzykę na największych festiwalach w Polsce, na sylwestrowej milondze w Wiedniu i na najlepszej milondze w Berlinie. Kasia prowadzi cieszące się wielką popularnością zajęcia z techniki dla kobiet.