O co chodzi? Ruszamy 5 lutego. Czwartki

Pokaż, jak chodzisz, a powiem Ci, jak tańczysz! Prawda stara jak tango, nigdy nie traci na aktualności. Najbardziej podstawowe elementy ruchu czyli nieśmiertelne: postawa, objęcie, caminata, często niedoceniane („no ale przecież chodzenia to uczyliśmy się na pierwszej lekcji!”) – mszczą się okrutnie! Żeby złemu zaradzić, już w lutym rozpoczynamy dwumiesięczne zajęcia poświęcone właśnie CHODZENIU, tańcu w ścisłym OBJĘCIU oraz zmianom objęcia, czyli tangowym FUNDAMENTOM. To – naszym zdaniem – najważniejsze z zajęć, jakie prowadzimy w tym roku, dlatego też szczególnie na nie zapraszamy.

Popracujemy nad techniką „pracy z podłogą”, właściwą postawą, objęciem, które ułatwia a nie utrudnia, kontaktem w parze, przekazywaniem i odbieraniem impulsów, projekcją, wykorzystaniem ciężaru, pracą stóp. W dalszej kolejności poćwiczymy zmiany dynamiki i rytmu, zwolnienia i synkopy w caminacie, chodzenie po kole i z boku partnerki, ozdobniki i „alternatywne” caminaty.

Zajęcia są całkowicie open level.

Zapraszamy zarówno tancerzy z wieloletnim stażem jak i osoby tańczące dopiero od kilku miesięcy. Każdy z nas może poprawić jakość swojego tańca!

Czwartki  godzina 21.05, Narbutta 14

Ruszamy 5 lutego

Cena: 40 zł od osoby za pojedynczą lekcję, 220 zł za cały ośmiolekcyjny cykl!

Zapisy w parach.

Piszcie na adres: caminito@o2.pl

Bo w  tangu chodzi o chodzenie!