Pokaz Leny i Łukasza, dj Przemek

Już czas! walniemy z grubej rury! Światowa prapremiera: na niebiańskim parkiecie Comme il Faut zatańczą  ulubieńcy tłumów, gwiazdy tygodników ilustrowanych Magdalena Myszka i Łukasz Wiśniewski (z tych Wiśniewskich, tak!)!

Gdy tańczą na milongach, nieodmiennie ściągają spojrzenia – jak magnes opiłki żelaza – obecni chłoną ich taniec z zapartym tchem, usiłując podejrzeć fantastyczny ozdobniczek, pracę żelaznych mięśni, nieziemskie objęcie lub skrawek nagiego ciała. On, piękny, przystojny i zwinny, nazywany jest Davidem Copperfieldem polskiej sceny tangowej. Na casting do „Żądła” już się nie  załapał, ale taki Redford mógłby mu buty czyścić. Marzenie każdego dyrektora cyrku i kabaretu, opoka i źródło niejednej Emocji.

Lena rozpromienia swoim blaskiem cały świat. Jej upojny śmiech, powabne ruchy, uderzające podobieństwo do Geraldine Rojas budzą zachwyt nawet najokropniejszych buców. Aż trudno uwierzyć, że ta niedosiężna gwiazda zboczy za kilka dni ze swej orbity, zniży swój niebiański lot, wyląduje pod strzechą Coco de Oro i uraczy nas z bliska swoim porażającym blaskiem.

Tym razem spleceni żelaznym uściskiem nasycą nasze pragnienie wrażeń i ekscytacji. Konusy, Damy, Huzarzy i Kawalerowie! Przybywajcie!

Mistrzem ceremonii, będzie Wielki Pan Reksia, stalowa pięść warszawskiej konsolety – DJ Przemuś

17:00-18:00 Praktyka
18:00-21:30 Milonga
Wstęp:
Praktyka 10 zł
Milonga 15 zł (do 19:00 – 10 zł) z kartą caminito – 5 Zapraszamy!

Potocka 14, róg Marii Kazimiery, do końca budynku dookoła!